Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ
2019. március 04.  Hétfő  14:00 óra

Művelődésszervezői álláspályázat

Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Nonprofit Kft.

Budapest, X., Szent László tér 7-14.

MŰVELŐDÉSSZERVEZŐ

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A Kőrösiben és tagintézményeiben gyermek és felnőtt programok, nyári táborok, színházi előadások, koncertek szervezése, lebonyolítása

Kiemelt rendezvények logisztikájában való aktív közreműködés

Az intézmény szabad kapacitásának hasznosítása terembérleteken keresztül

Pályázati feltételek:

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (művelődésszervező, andragógus)

Magyar állampolgárság

Büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák:

Megbízhatóság, felelősségtudat, terhelhetőség, kiváló kapcsolatteremtési, kommunikációs és szervezési készség, komplex gondolkodás, rugalmasság

Rendezvényszervezési, programszervezési gyakorlat, nyitottság, együttműködés, kiváló emberismeret, pontosság, precizitás

Előnyök:

Több éves szakmai tapasztalat, referenciák

A jelentkezéseket önéletrajz és motivációs levél megküldésével a varkonyi.annamaria@korosi.org címre várjuk.

A munkakör betöltésének időpontja:

A pályázat benyújtási határideje: folyamatos

Foglalkoztatás jellege:

Alkalmazott

Szükséges nyelvismeret:

Nem igényel idegennyelv-ismeretet

Munkavégzés jellege:

8 órás teljes munkaidő

Elvárt végzettség:

Főiskola (BSC)

Jelentkezésként elvárt dokumentumok:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz

Magyar nyelvű motivációs levél

Bizonyítvány másolat

Végzettséget igazoló dokumentum

Elfogadom